Yhteystiedot

Rauman kaupungin isännöintitoimisto

PL 104, 26101 Rauma

asiointisähköpostimme isannointi@rauma.fi

Toimipisteemme

Valtakatu 2 A (sisäänkäynti Kanalinrannan puolella)

Aukioloajat

  • ma, ke ja to klo 9–16
  • ti klo 9–17
  • pe klo 9–15

Ota yhteyttä

Isännöitsijä Mika Osmonen, puh. 050 301 0265 mika.osmonen@rauma.fi

Tekninen isännöitsijä Ismo Timonen, puh. 044 403 6002 ismo.timonen@rauma.fi

Asumisneuvoja Nina Nordman, puh. 044 403 6096 nina.nordman@rauma.fi

Toimistosihteeri Maria Silver, puh. 044 403 6095 maria.silver@rauma.fi

Toimistosihteeri Katri Nurmi, puh. 044 403 6094 katri.nurmi@rauma.fi

Kirjanpitäjä Susanna Ilola, puh. 044 403 6093 susanna.ilola@rauma.fi