Kaupunginhallituksen kaavoitusjaosto

Varajäsen Viitanen Sirpa

myyjä, pääluottamusmies

040 549 3383

sirpa.viitanen@raumankh.fi

Varajäsen Gustafsson Piia

tuotekehitysinsinööri

044 271 6808

piia.gustafsson@gmail.com

Jäsen Seimelä Sari

lääketyöntekijä

0400 721 236

sari.seimela@raumankh.fi

Varajäsen Leino Risto

myyntipäällikkö, toimittaja

045 270 7474

ripaduuri1@gmail.com

Jäsen Alonen Pasi

myyntipäällikkö

050 374 2083

pasi.alonen@raumankh.fi

Suvanto Tomi

toimialajohtaja, tekninen toimiala, vs. kaupunginjohtaja

044 534 3001

tomi.suvanto@rauma.fi

Koski Kari

kaupunginjohtaja (lomalla 30.6.2020 asti, minkä jälkeen eläkkeellä)

0500 757 567

kari.koski@rauma.fi

Sihteeri Eskolin Juha

kaavoitusjohtaja

044 793 3660

juha.eskolin@rauma.fi