Yhteystiedot

Toimisto
Maija Oikarinen
toimistosihteeri
puh. 02 834 4517, 044 793 4517
maija.oikarinen@rauma.fi
 

Taru Tyni
kurssisihteeri
puh. 02 834 4515, 044 793 4515
taru.tyni@rauma.fi

Vahtimestaripalvelut
Jenni Kiela
iltavalvoja, ma-to klo 16.00-21.00
puh. 02 834 4516, 044 793 4516
jenni.kiela@rauma.fi
Pasi Helminen
iltavalvoja viikonloppuisin
puh. 044 793 4514
Rehtorit ja opettajat
Helinä Seikola
rehtori
puh. 02 834 4510, 050 303 9671
helina.seikola@rauma.fi
 

Leena Haapio-Lehti
apulaisrehtori, tekstiilityön opettaja
puh. 02 834 4511, 044 793 4511
leena.haapio-lehti@rauma.fi

Marika Bindar
musiikinopettaja
puh. 02 834 4520, 044 403 6014
marika.bindar@rauma.fi
Heli Kajaala
kieltenopettaja
puh. 02 834 4513, 044 793 4513
heli.kajaala@rauma.fi

Kirsi Kuusisto

taideaineiden opettaja,
Rauman kuvataidekoulun johtaja
puh. 044 793 3427
kirsi.kuusisto@rauma.fi
 

Johanna Maijala
käsityönopettaja,
Rauman käsityökoulu Taitava
puh. 02 834 4518, 044 793 4518
johanna.maijala@rauma.fi

Aleksi Kumpula
vastaava opettaja,
Rauman teatterikoulu
puh. 044 403 6178
teatterikoulu@rauma.fi

Täydennyskoulutus
Kristina Haavisto
koulutussuunnittelija
puh. 02 834 4629, 044 403 6177
kristina.haavisto@rauma.fi