Aaltonen Kalle

viestintäsihteeri Puh. 040 833 1058 kalle.aaltonen@rauma.fi
Yksikkö: Viestintä ja markkinointi

Aaltonen Mirva

hygieniahoitaja Puh. 02 835 5230
Yksikkö: Sosiaali- ja terveystoimiala, Terveyspalvelut

Aarniketo Kai

apulaisrakennustarkastaja Puh. 044 534 1954 kai.aarniketo@rauma.fi
Yksikkö: Rakennusvalvonta Toimipiste: Kaupungintalo

Aerila Jaakko

kunnallistekniikan johtaja Puh. 044 534 1990 jaakko.aerila@rauma.fi
Yksikkö: Aluepalvelut Toimipiste: Kaupungintalo

Ahvenjärvi Jaana

varhaiskasvatuksen aluejohtaja Puh. 044 4036372 jaana.ahvenjarvi@rauma.fi

Aikko Sari

toimistosihteeri Puh. 02 835 2945 sari.aikko@rauma.fi
Yksikkö: Terveysvalvonta, Ympäristöterveydenhuolto

Aikko Marjo

Tarkastusmestari Puh. 050 5115765 marjo.aikko@rauma.fi
Yksikkö: Ympäristönsuojelu

Ala-Katara Katri

terveydenhoitaja Puh. 044 4032058
Yksikkö: Kortelan koulu, Kouluterveydenhuolto

Ala-Äijälä Pia

toimistosihteeri Puh. 044 793 3242 pia.ala-aijala@rauma.fi
Yksikkö: Sivistystoimiala

Alapeteri Satu

terveydenhoitaja Puh. 044 4032042
Yksikkö: Kouluterveydenhuolto, Syvärauman koulu, Uotilan koulu

Alatalo Anne

kirjastonhoitaja Puh. 044 793 4532 anne.alatalo@rauma.fi
Yksikkö: Kirjasto

Alho-Malmelin Marika

henkilöstöjohtaja Puh. 044 403 6162 marika.alho-malmelin@rauma.fi
Yksikkö: Henkilöstöohjaus

Ali-Hokka Mia

toimistosihteeri Puh. 044 403 6077 mia.ali-hokka@rauma.fi
Yksikkö: Sosiaalipalvelut, Työvoiman palvelukeskus Toimipiste: Rauman seudun TYP

Alin Tarja

koulutussuunnittelija Puh. 02 835 2747 tarja.alin@rauma.fi
Yksikkö: Sosiaali- ja terveyspalvelut, hallinto

Alonen Pasi

kuraattori Puh. 044 403 6218 pasi.alonen@rauma.fi
Yksikkö: Kodisjoen koulu, Kourujärven koulu, Lapin koulu, Lastensuojelu, Sosiaalipalvelut, Unajan koulu

Alonen Tiia

terveydenhoitaja Puh. 044 4032044
Yksikkö: Kouluterveydenhuolto, Normaalikoulu, Vasaraisten koulu