Aaltonen Kalle

viestintäsihteeri Puh. 02 834 3089 kalle.aaltonen@rauma.fi
Yksikkö: Viestintä ja markkinointi

Aaltonen Mirva

hygieniahoitaja Puh. 02 835 5230
Yksikkö: Terveyspalvelut

Aaltonen Tuula

vs. apulaisrakennustarkastaja Puh. 02 834 3237 tuula.aaltonen@rauma.fi
Yksikkö: Rakennusvalvonta Toimipiste: Rauman kaupungintalo

Aarniketo Kai

vs. rakennustarkastaja Puh. 02 834 4746 kai.aarniketo@rauma.fi
Yksikkö: Rakennusvalvonta Toimipiste: Rauman kaupungintalo

Aerila Jaakko

kunnallistekniikan johtaja Puh. 02 834 4638 jaakko.aerila@rauma.fi
Yksikkö: Aluepalvelut Toimipiste: Rauman kaupungintalo

Ahvenjärvi Jaana

esiopetuskoordinaattori Puh. 02 834 4597 jaana.ahvenjarvi@rauma.fi

Aikko Sari

toimistosihteeri Puh. 02 835 2945 sari.aikko@rauma.fi
Yksikkö: Ympäristöterveydenhuolto

Ajosenpää Jennina

koulupsykologi Puh. 02 834 3262 Puh. 044 793 3262 jennina.ajosenpaa@rauma.fi

Ala-Äijälä Pia

toimistosihteeri Puh. 02 834 3242 pia.ala-aijala@rauma.fi
Yksikkö: Sivistystoimiala

Alatalo Anne

kirjastonhoitaja Puh. 02 834 4532 anne.alatalo@rauma.fi
Yksikkö: Kirjasto

Alho Marja-Leena

toimialajohtaja, sosiaali- ja terveystoimiala Puh. 02 835 5190 marja-leena.alho@rauma.fi
Yksikkö: Sosiaali- ja terveystoimiala

Alho-Malmelin Marika

henkilöstön kehittämispäällikkö Puh. 02 834 3047 marika.alho-malmelin@rauma.fi
Yksikkö: Henkilöstöohjaus

Ali-Hokka Mia

toimistosihteeri Puh. 02 834 3558 mia.ali-hokka@rauma.fi
Yksikkö: Sosiaalipalvelut

Alin Tarja

koulutussuunnittelija Puh. 02 835 2747 tarja.alin@rauma.fi
Yksikkö: Sosiaali- ja terveyspalvelut, hallinto

Antonen Tarja

terveydenhoitaja; Kourujärvi, Sinisaari, Lonsi, Polari Puh. 044 403 2005
Yksikkö: Äitiysneuvola

Anttila Susanna

kirjastovirkailija Puh. 02 834 4544 susanna.anttila@rauma.fi
Yksikkö: Kirjasto